free web site maker


NAŠE MASÁŽE

Z naši nabídky si jistě vyberete, popřípadě Vám vhodně poradíme. 
V případě jakéhokoliv problému se stačí obrátit na nás.

Havajská masáž LOMI LOMI

350,- / hodina

LOMI LOMI (“milující ruce“)zrychluje se regenerace všech tkání. Obecně je považována za velmi luxusní masáž, prováděnou hlavně předloktím. Díky svým relaxačním účinkům patří mezi nejoblíbenější masáž.

Zdravotní / Klasická masáž

350,- / hodina

Ovlivňuje otoky,bolesti kloubů,odstraňuje stres,tělesné i psychické vyčerpání. Dochází k uvolnění masírovaného svalstva a odstranění jeho ochablosti,ztuhlosti,bolesti. Zasahuje se do hloubky svalu.

Ruční lymfatická masáž

380,- / hodina

Tato masáž je vhodná pro redukci celulitidy a detoxikaci a odvodnění těla. Jedná se o jemný stimul lymfatických cest a uzlin, čímž dochází k uvolnění toxinů a následného vyplavení z těla ven.

Čokoládová masáž

350,- / hodina

Díky čokoládové masáži a zábalu pronikají do pokožky také vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty, díky čemuž je pokožka vyhlazená Čokoterapie má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci.

Medová masáž

350,- / hodina

Pomáhá při bolestech hlavy, nespavosti, trávícími obtížemi, ale je vhodná i u lidí, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem.Regeneruje vnitřní orgány lidského těla a člověk se cítí uvolněně.

Thajská olejová masáž

350,- / hodina

Využívá prvky tradiční thajské masáže, tradiční čínské medicíny, indické Ájurvédy. Použitím pomalých, táhlých hmatů, kombinovaných s protahováním,dochází k uvolnění kloubů,je prevencí před onemocněním.

Indická masáž Abhyanga

350,- / hodina

Relaxační, regenerační a ozdravující masáž, napomáhající uvolnění toxinů z kloubů a orgánů, speciálně z kůže, což má velký revitalizační efekt, zpomaluje proces stárnutí a zlepšuje kvalitu spánku.

Baňkování

350,- / hodina

Vhodná při bolestech zad a kloubů. Velmi snadno uvolňuje spasmy a zároveň je silně detoxikační. Baňkování se však hojně využívá i v kombinaci s ostatními technikami jako vhodný doplněk.

Anticelulitidní masáž

350,- / hodina

Působí nejen proti celulitidě, ale i jako prevence. 1.Lymfatická masáž-uvolnění uzlin 2.Dynamické hmaty- štěpení tukových buněk.Součástí masáže je skořicový zábal-zahřátí svalů a tukových buněk.

Masáž lávovými kameny

350,- / hodina

Zbavuje záda a klouby bolestí. Díky teplu a složení kamenů se vyrovnává energie v těle, čímž se uvolňují bloky a stimuluje se jak krevní, tak lymfatický systém.

Dárkové poukazy

v libovolných hodnotách od 350,- Kč

Nevíte jaký dárek pořídit blízkým? Masáží určitě nic nezkazíte :) Dárkový poukaz lze poslat e-mailem nebo poštou, popřípadě osobně vyzvednout v masérně. V případě vypršení platnosti dárkového poukazu se informujte telefonicky ohledně vyřešení situace, poplatek za 1 masáž po vypršení platnosti je 150,- kč.